/ Technika /
Designs S podporou
Zkušenosti a trendy na trhu

Ve společnosti Bohe máme zkušený vlastní návrhářský tým, který se věnuje splnění vašich potřeb přizpůsobení forem. Máme celkem 9 designérů, z toho 6 lidí v parním modulu, 2 ve skupině domácích spotřebičů, 8 lidí s 12letou zkušeností s designem a měsíční výrobní kapacitou 25 forem.
Řemeslo Narozen z Zkušenosti a dovednosti
Úzce s vámi spolupracujeme prostřednictvím odborných konzultací při výběru správného materiálu a formy. Designéři Bohe také optimalizují vaši vizi a udělají ji prodejnou pro vaši cílovou skupinu s výkonem a odolností, kterou chtějí. Počínaje jednoduchým náčrtem na papíře je každá forma kovaná, aby přivedla vaši vizi k životu. S naší pomocí dokážeme najít design, který splní vaše cíle a přitom zůstane v rámci vašeho rozpočtu.
4 bezproblémové kroky v konstrukci vaší formy na míru
01 Podání návrhu
Designérský tým pečlivě prostuduje váš koncept. Zkušení členové našeho konstrukčního týmu nabízejí úvodní skicu. Sdělte vám podrobnosti
02 Rychlé vzorkování
Bohe vám na základě finálního návrhu vytvoří ZDARMA vzorek vaší formy a zašle vám jej. Ukázka vám může pomoci rozhodnout se o jakýchkoli změnách, než přistoupíte k poslednímu kroku.
03 Hromadná výroba
Po obdržení zálohy přistoupíme k výrobě vaší přizpůsobené formy prostřednictvím naší automatické výrobní linky.
04 Balení a dodání
Vaše hotové objednávky jsou řádně zabaleny do vašeho vlastního obalu a odeslány k vám prostřednictvím důvěryhodných logistických společností.